Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARITA CU 2 TREPTE - INOX

Număr anunț
DA20925892
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
33192300-5 · Mobilier medical, cu exceptia paturilor si a meselor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220 RON
Valoare atribuită
220 RON
Data publicării
27.07.2018 13:12
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.