Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set aspiratie Yankauer 200 cm, Steril / Sonde aspiratie Yankauer /LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA20925423
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 12:42
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro