Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME FRUCTE

Număr anunț
DA21138472
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03212000-0 · Cartofi si legume uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,63 RON
Valoare atribuită
638,63 RON
Data publicării
05.09.2018 11:23
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,63 RON

din 638,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.