Ofertă acceptată Cumpărare directă

OREZ DERONI CAMOLINO 1KG

Număr anunț
DA21136921
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,40 RON
Valoare atribuită
126,40 RON
Data publicării
05.09.2018 10:18
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,40 RON

din 126,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.