Număr anunț
DA21134839
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BAILESTI (CUI 17386225)
Furnizor / câștigător
CONISIM CONSULTING SRL (CUI RO37977536)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.304 RON
Valoare atribuită
8.304 RON
Data publicării
05.09.2018 08:38
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.304 RON

din 8.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.