Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA21136381
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BUDEASA (CUI 29509186)
Furnizor / câștigător
COMPLET DDD CLEANING SRL (CUI 17743298)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
05.09.2018 09:54
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.