Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare cosuri de fum la sediul din bucuresti, str. Gen. E. grigorescu nr. 24, sector 1

Număr anunț
DA21099614
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
NERO GEROM SERVICES S.R.L. (CUI RO23107198)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.005 RON
Valoare atribuită
4.005 RON
Data publicării
30.08.2018 10:15
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.005 RON

din 4.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.