Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet piese parc auto

Număr anunț
DA20887815
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI RO6629710)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279,37 RON
Valoare finală
1.279,37 RON
Data publicării
23.07.2018 10:43
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
28.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.