Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale aferente amenajarilor interioare

Număr anunț
DA21135057
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 244 (CUI 33324755)
Furnizor / câștigător
FREON TRADING (CUI RO6639365)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.585 RON
Valoare atribuită
9.585 RON
Data publicării
05.09.2018 08:50
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.585 RON

din 9.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.