Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGULATOR DE PRESIUNE PENTRU OXIGEN MEDICAL CU CUPLA RAPIDA DIN

Număr anunț
DA21131612
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.594 RON
Valoare atribuită
3.594 RON
Data publicării
04.09.2018 14:09
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.594 RON

din 3.594 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.