Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eubiotic Baby 3,5gr x 10 plicuri (TVA 9%) Bifidobacterium BB-12 si Lactobacillus acidophilus LA-5)
- Număr anunț
- DA21114144
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,40 RON
- Valoare atribuită
- 102,40 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 07:58
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,40 RON
din 102,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro