Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 43,5% sub estimat
WQT2K_Stripuri cuantificare cu 97 de godeuri - Colilert (QUANTY- TRAY 2000)
- Număr anunț
- DA21120015
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.590,20 RON 43,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 13:23
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.590,20 RON
din 9.900 RON estimat
43,5%
Adjudecat la 56,5% din estimat · economie 4.309,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.