Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt Monitorul Oficial, Partea a III-a + anunt Jurnalul National

Număr anunț
DA20924250
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715,97 RON
Valoare atribuită
715,97 RON
Data publicării
27.07.2018 11:36
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,97 RON

din 715,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.