Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie santier

Număr anunț
DA21130663
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
ATELIER DE PROIECTARE SCIAS SRL (CUI 35625649)
Cod CPV
71500000-3 · Servicii privind constructiile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data publicării
04.09.2018 13:28
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.