Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASTRAVETI IN OTET 720gr
- Număr anunț
- DA21121368
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
- Cod CPV
- 15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,20 RON
- Valoare atribuită
- 319,20 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 14:28
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,20 RON
din 319,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro