Ofertă acceptată Cumpărare directă

masina cusut

Număr anunț
DA21111232
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 28777121)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,95 RON
Valoare atribuită
394,95 RON
Data publicării
31.08.2018 12:21
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,95 RON

din 394,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.