Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pui gril tv, piept dezosat tv, ficat pui tv, pulpe dezosate superioare tv

Număr anunț
DA21137010
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087 RON
Valoare atribuită
2.087 RON
Data publicării
05.09.2018 10:21
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087 RON

din 2.087 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.