Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA ELEV

Număr anunț
DA21129958
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA BUZAULUI (CUI 29478764)
Furnizor / câștigător
MOBILA BOGDAN SRL (CUI 29142992)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.425 RON
Valoare atribuită
4.425 RON
Data publicării
04.09.2018 12:59
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.425 RON

din 4.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.