Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEM DE FRUCTE 340-360g
- Număr anunț
- DA21117580
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,76 RON
- Valoare atribuită
- 353,76 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 11:26
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,76 RON
din 353,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro