Ofertă acceptată Cumpărare directă

IAURT COVALACT

Număr anunț
DA21134305
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI RO29075133)
Furnizor / câștigător
TOTAL JUNIOR SRL (CUI RO6482111)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
05.09.2018 06:35
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.