Ofertă refuzată Cumpărare directă

PASTE FAINOASE (MACAROANE,FIDEA,SPAGHETE,MELCISORI,TAITEI,PENE,COCHILII)

Număr anunț
DA21137494
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Furnizor / câștigător
MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.167,40 RON
Valoare finală
6.378,39 RON
Data publicării
05.09.2018 10:42
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.