Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,6% sub estimat
cumparare directa
- Număr anunț
- DA21136227
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA BISTRITA (CUI RO2541428)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON 27,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2018 09:48
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 7.600 RON estimat
27,6%
Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 2.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.