Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIERE DE ALBINE

Număr anunț
DA21134303
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI RO29075133)
Furnizor / câștigător
TOTAL JUNIOR SRL (CUI RO6482111)
Cod CPV
15831600-8 · Miere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,20 RON
Valoare atribuită
387,20 RON
Data publicării
05.09.2018 06:33
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,20 RON

din 387,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.