Ofertă acceptată Cumpărare directă

Targa antitraume aluminiu, tip lopata, pliabila, din aluminiu GIMA (italia) - cod 34103

Număr anunț
DA21139204
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33192160-1 · Targi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355 RON
Valoare atribuită
355 RON
Data publicării
05.09.2018 11:54
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355 RON

din 355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.