Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet motocoasa
- Număr anunț
- DA21137009
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IOAN BANCESCU ADANCATA (CUI 14129642)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,97 RON
- Valoare atribuită
- 483,97 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 10:21
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,97 RON
din 483,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro