Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie - mobilier pentru gradinite
- Număr anunț
- DA21134583
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANISESTI (CUI 4670216)
- Furnizor / câștigător
- VCR Total Sport S.R.L.- D (CUI 34852910)
- Cod CPV
- 39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.800 RON
- Valoare finală
- 15.000 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 08:17
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.