Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificarea la 2 ani a instalatiei de gaze

Număr anunț
DA21131277
Autoritate contractantă
R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
Furnizor / câștigător
FLORIS-92 SRL (CUI RO3432038)
Cod CPV
71631430-3 · Servicii de testare a etanseitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,48 RON
Valoare atribuită
697,48 RON
Data publicării
04.09.2018 13:55
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,48 RON

din 697,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.