Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE Brasov - Cleme si papuci ptr legaturi electrice

Număr anunț
DA21128994
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
Cod CPV
31681100-4 · Contacte electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,60 RON
Valoare atribuită
203,60 RON
Data publicării
04.09.2018 12:16
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,60 RON

din 203,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.