Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C6 autoadeziv, Dosar carton cu sina tare, Hartie copiator A4

Număr anunț
DA21141724
Autoritate contractantă
COMUNA I.C.BRATIANU (CONSILIUL LOCAL I. C. BRATIANU, JUDETUL TULCEA) (CUI 4794036)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272 RON
Valoare atribuită
272 RON
Data publicării
05.09.2018 13:48
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272 RON

din 272 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.