Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE VIDEOPRINTER / ECOGRAF model SONY UPP 84HG densitate glossy - ORIGINAL SONY UPP 84 HG
- Număr anunț
- DA21134461
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,98 RON
- Valoare atribuită
- 277,98 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 07:57
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,98 RON
din 277,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro