Ofertă acceptată
Cumpărare directă
30 topuri hartie xerox A4
- Număr anunț
- DA21134152
- Autoritate contractantă
- Comuna Chiliile (Primaria Comunei Chiliile) (CUI 3662630)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,80 RON
- Valoare atribuită
- 352,80 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 21:06
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 19:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,80 RON
din 352,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro