Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4/80G/500 coli hârtie xerox per top ;
- Număr anunț
- DA21133477
- Autoritate contractantă
- Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI RO14221745)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,50 RON
- Valoare atribuită
- 108,50 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:47
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108,50 RON
din 108,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro