Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie de polietilena

Număr anunț
DA21133176
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,99 RON
Valoare atribuită
383,99 RON
Data publicării
04.09.2018 15:26
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,99 RON

din 383,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.