Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clor Ace 2L

Număr anunț
DA21131478
Autoritate contractantă
Directia Educatie, Cultura si Tineret Slobozia (CUI 23697412)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,80 RON
Valoare atribuită
37,80 RON
Data publicării
04.09.2018 14:03
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,80 RON

din 37,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.