Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Brass Tubes si Rasina - Ref.3538 - Cercetare

Număr anunț
DA21117627
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
38519000-6 · Diverse componente pentru microscoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300 RON
Valoare atribuită
4.300 RON
Data publicării
03.09.2018 11:28
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.300 RON

din 4.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.