Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GRESIE SI ADEZIV

Număr anunț
DA21134293
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU (CUI 29208299)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013,70 RON
Valoare atribuită
2.013,70 RON
Data publicării
05.09.2018 01:01
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013,70 RON

din 2.013,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.