Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta tomate 720g

Număr anunț
DA21137081
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15322100-2 · Suc de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
05.09.2018 10:25
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.