Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizare teren minifotbal cu gazon artificial si reparatii incinta pentru Sc. Gimnaziala Bata
- Număr anunț
- DA21133984
- Autoritate contractantă
- Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331.757,16 RON
- Valoare atribuită
- 331.757,16 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 17:32
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331.757,16 RON
din 331.757,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro