Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE TEREN DE SPORT MULTIFUNCTIONAL IN LOC. BIRCHIS,COM. BIRCHIS, JUD. ARAD

Număr anunț
DA21129615
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.997 RON
Valoare atribuită
199.997 RON
Data publicării
04.09.2018 12:44
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199.997 RON

din 199.997 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.