Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCOLANT CU PROPRIETATI DE RETINERE A RAZELOR DE SOARE 5.2MP/CLASA

Număr anunț
DA21132598
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TELIUCU INFERIOR (CUI 29060248)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
04.09.2018 14:57
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.