Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Catalog Clasa IX- XII, format X3, , coperta imitatie piele/ CUSUT
- Număr anunț
- DA21128238
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI (CUI 4352930)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,10 RON
- Valoare atribuită
- 416,10 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 11:44
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416,10 RON
din 416,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro