Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACUTE FRANA IVECO, CRAFTER

Număr anunț
DA21116790
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
641,90 RON
Valoare atribuită
641,90 RON
Data publicării
03.09.2018 10:47
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

641,90 RON

din 641,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.