Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet INST facturier

Număr anunț
DA21112947
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL PTR. STUDIUL TOTALITARISMULUI (CUI 4266677)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare finală
140 RON
Data publicării
31.08.2018 14:19
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.