Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVA CAIET MECANIC A5

Număr anunț
DA21124965
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
22831000-4 · Rezerve pentru caiete scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,80 RON
Valoare atribuită
268,80 RON
Data publicării
04.09.2018 09:30
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,80 RON

din 268,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.