Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LICEUL ANA ASLAN

Număr anunț
DA21131922
Autoritate contractantă
Colegiul National "Ana Aslan (CUI 4343125)
Furnizor / câștigător
ROTIPOPRINT PLIANTE SRL (CUI 31916947)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035 RON
Valoare atribuită
2.035 RON
Data publicării
04.09.2018 14:23
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.035 RON

din 2.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.