Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton standard Multicopy A4, 160g 250 coli/top

Număr anunț
DA21129934
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Ilfov (CUI 9932784)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
22993100-8 · Hartie sau carton fotosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,52 RON
Valoare atribuită
140,52 RON
Data publicării
04.09.2018 12:58
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,52 RON

din 140,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.