Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CURATENIE
- Număr anunț
- DA21132759
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabiltati (CabR) Dumbraveni (CUI 29276986)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.294,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.294,10 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:05
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.294,10 RON
din 1.294,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro