Ofertă acceptată Cumpărare directă

RADIATOR OTEL C22 600X1400

Număr anunț
DA20924521
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736,12 RON
Valoare atribuită
736,12 RON
Data publicării
27.07.2018 11:51
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,12 RON

din 736,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.