Ofertă acceptată Cumpărare directă

A-CYANO-4-HYDROXYCINNAMIC ACID + 2,5-DIHYDROXYBENZOIC ACID, 98%

Număr anunț
DA21110750
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI RO24754397)
Cod CPV
24323300-7 · Acizi monocarboxilici nesaturati si compusii acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.637,34 RON
Valoare atribuită
1.637,34 RON
Data publicării
31.08.2018 11:54
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.637,34 RON

din 1.637,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.