Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salsa MLPA/Meldoctor HRM/Fragile X

Număr anunț
DA21125596
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.305 RON
Valoare atribuită
15.305 RON
Data publicării
04.09.2018 09:56
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.305 RON

din 15.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.